DOBRY BURMISTRZ – EDYTA ZBIEĆ

UDOSTĘPNIJ W:

Wiecie co jest najważniejsze w życiu? Oprócz oczywiście rodziny i dzieci…

 

Najważniejsze to móc pracować, przebywać, rozmawiać, dyskutować i dzielić się doświadczeniami z ludźmi którzy mogą coś wnieść w Wasze życie. Czasem tych ludzi nazywa się współpracownikami czasem aż przyjaciółmi. To właśnie z nimi osiąga się sukces, którym z kolei można podzielić się ze światem. Do tej pory miałam szczęście pracować i poznawać takie osoby, co wcale nie oznacza, że te relacje zawsze były łatwe, ale zawsze pozostawiały po sobie jakąś spuściznę, jakieś dobro, z którego korzystają inni. Chciałabym przedstawić Państwu moją nieocenioną, różnorodną i wielobarwną grupę osób, mieszkańców Kobyłki, którzy z mojego komitetu startują na radnych. Co jest ich atutem ? Są lokalnymi patriotami, mają świetne pomysły, szukają niekonwencjonalnych rozwiązań, są inteligentni, nie są związani z żadną partią polityczną i ….nie zawsze się ze mną zgadzają, prowadząc ze mną dyskusje i walcząc o swoje racje. Jednym słowem mają charakter i tzw. kręgosłup. Za to ich cenię i jestem przekonana, że przy ich obecności w radzie jesteśmy w stanie wspólnie zmienić Kobyłkę. W związku z powyższym, chciałabym Państwu przedstawić „twarze” komitetu wyborców Edyty Zbieć.

Iwona Stęplewska – wie co chce zrobić
a chce robić dużo i być pożyteczną. Typowy społecznik. Ma w sobie dużo subtelności
i taktu i z takim właśnie wdziękiem jest
w stanie znaleźć rozwiązanie najtrudniejszych sytuacji. Ma świetną i zawsze wystylizowaną fryzurę :). Uczestniczka zawodów sportowych “sprawni jak  żołnierze”. Ogromna siła woli – ćwicząc schudła 25 kg.

Piotr Kulpanowski – specjalista od zarządzania finansami. Uruchamiał za granicą filię zakładu pracy zatrudniającego docelowo około 500 osób. Janek z czterech pancernych 🙂 – ma prawo jazdy na czołg i w ogóle ciekawa z niego postać. Skromny, spokojny i życzliwy. Ratował ludzkie życie jako strażak.

Joanna Wasiak – kobieta renesansu – ekonomistka, rękodzielniczka, aktorka. W wolnych chwilach w domu układa gres :).
Remontuje stare meble w stylu shabby chic. Nie boi się żadnego wyzwania i zawsze
z uśmiechem wyciąga pomocną dłoń.

Paweł Lipny – rysownik, grafik. Bardzo ciekawa osobowość, ciągle „głodny” świata, aktor amator. Jest tak ładny, że raz  w spektaklu zdarzyło mu się zagrać postać kobiecą :). Lubi kolorowe bluzy. Polskę zwiedza
jeżdżąc na rowerze.

Adam Demidziuk – to drugi poznany przeze mnie prawnuk pierwszego wójta Kobyłki. Typowy nauczyciel informatyki. Sprawia wrażenie nieco roztargnionego. Ciągle uśmiechnięty. Filatelista – ma cały zbiór znaczków Watykanu i kart pocztowych Polski międzywojennej. Lubi pływać. Bardzo zaangażowany w sprawy swoich uczniów,
a ze swoimi „szkolnymi dzieciakami” urodzonymi w 1975 roku utrzymuje do tej pory kontakt.

Anna Gniadowicz – prawnik, obecnie mama na etacie. Milcząca, co jest zaskakujące jak na kobietę. Robi swoje w milczeniu, spokojnie ale konsekwentnie. Zadaniowa
i godna zaufania. Uwielbia gotować a jej popisowe danie na słodko to blok czekoladowy :).

Paweł Majkowski – szybki w działaniu
i sprytny w tym co robi. Przez jego dom przechodzą tłumy znajomych. Jako gospodarz niezwykle gościnny, inicjator rozmów intelektualnych i dyskusji pod tytułem – co można zrobić lepiej w Kobyłce. W domu ma nienastrojoną gitarę i zawsze się zastanawiam czy umie na niej grać czy tylko szpanuje. Muszę spytać :).

Mateusz Mosur – trener. Wyważony i pozytywny, z doskonałym poczuciem humoru. Fantastyczny belfer, z gatunku tych dla których uczeń jest najważniejszy. Dzieciaki go kochają.

Katarzyna Groc – wesoła i konkretna. Działaczka, zaangażowana w sprawy lokalnej społeczności. Pracuje głównie z facetami w branży budowlanej i świetnie sobie
radzi.

Natalia Majewska – promienna i uśmiechnięta. Ma świetny kontakt z dziećmi. Pasjonuje się fotografią i grafiką. Najmłodsza wśród nas.

Arkadiusz Hanczewski – prowadzi własny biznes, zawsze mocno skoncentrowany, poważny i analityczny. Od dziecka wychowany pod żaglami, ma 1 stopień żeglarski śródlądowy i bierze udział w regatach.

Teresa Mirowska – rdzenna mieszkanka Kobyłki. Zna w swoich okolicach każde nazwisko i każdy dom. Aktywna działaczka a do tego bardzo skuteczna. Ma ciekawe zainteresowania jak na kobietę – wędkarstwo. Ale jak zdradziła – robaka nie założy na haczyk. 🙂

Przemysław Jasiński – prowadzi własną firmę. Zawsze w pędzie i w pracy. Aranżuje ogrody a na jego trawie można grać w golfa.

Jego najmocniejsza strona to ….położy każde drzewo jak chce :).

Andrzej Ptaszyński – mój pierwszy poznany prawnuk pierwszego wójta Kobyłki.
Architekt z fantazją i polotem- zdolny i bardzo inteligentny. Szczególnie dumny z córki Zuzi, która z wyróżnieniem obroniła dyplom na Wydziale Konserwacji Zabytków warszawskiej ASP za który otrzymała nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i znalazła się w gronie 15 nagrodzonych absolwentów z całej Polski. Lubi i nosi fajne t-shirty. Gadżeciarz  :).

Ewa Chojnowska – jedyna osoba w ciąży w naszym gronie 🙂 Spodziewa się 3 dziecka a różnica między najstarszą a najmłodszą pociechą będzie wynosić 19 lat. Miła
i niekonfliktowa. Koleżanka po fachu -samorządowiec. Zapalona narciarka
i joginka.

Joanna Majkowska – bizneswoman. Świetna organizatorka i obserwatorka. Chodzący spokój. Ciągle u niej przesiadują goście, ale ostatnio zapomniała mi zrobić herbaty – przypadek ? 🙂 Nie umie robić dziubka do zdjęć 🙂

Fanatyczka serialu „Gra o tron” .:)

Konrad Lamprecht – młody i przystojny – dlatego nikt z nas go nie lubi 🙂 . A tak naprawdę bardzo sympatyczny i pomocny młody człowiek. Lubi sport dlatego chce zmienić w Kobyłce ośrodek sportu zbudowany z kontenerów na normalny budynek.

Łukasz Jastrzębski – kolejny prawnik
w naszym zespole. Audytor wielu międzynarodowych norm, członek międzynarodowej organizacji audytorów ISACA, bystry
i dowcipny. Mistrz ciętej riposty. Kiedy inni zaczynają żartować on przywołuje wszystkich do porządku. Czasem bywa fatalistą 🙂 a na co dzień jest dumny ze swoich bliźniaków. Miłośnik tenisa stołowego oraz overclocking’u komputerowego.

 

 

Materiał sfinansowany ze środków KWW EDYTY ZBIEĆ

 

Updated: 19 października, 2018 — 5:45 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOBYŁCZANIN Frontier Theme