CZAS WYBORÓW

UDOSTĘPNIJ W:

21 października wybory samorządowe.
W Kobyłce kończy się 12-letnia epoka rządów Roberta Roguskiego. Obecny burmistrz zrezygnował z kolejnego startu. Na ocenę dokonań obecnej władzy przyjdzie czas. Dla nas, mieszkańców Kobyłki w tej chwili najważniejsze jest pytanie, kto z kandydatów na burmistrza przekona wyborców i na najbliższe pięć lat przejmie stery władzy. Tego dowiemy się już wkrótce.

Nie wiem kogo wybiorą mieszkańcy w najbliższą niedzielę. Wiem jednak, że nasze miasto nie ma już więcej czasu na jazdę na jałowym biegu. Jestem świadom, że wiele gmin na Mazowszu przez ostatnie kilkanaście lat bardzo nas wyprzedziło.

Marzy mi się sprawnie funkcjonujący urząd i instytucje miejskie, które traktują mieszkańców jak partnerów.

Jednak aby dobrze zarządzać Kobyłką potrzeba fachowca z bogatym doświadczeniem, rzetelną wiedzą, wachlarzem pomysłów.

Po eliminacji ambitnej młodzieży oraz kandydatów, którzy już miastem zarządzali pozostają do wyboru tylko 2 nazwiska. Robert Denis i Edyta Zbieć. Osobiście postawiłem na kobietę ponieważ wiem, że taki wybór wyłagodzi napiętą sytuację, a zarazem otwiera drzwi do tego, aby KOBYŁKA „RUSZYŁA Z KOPYTA”.

Sam również czynnie wezmę udział w wyborach wspierając Edytę Zbieć kandydując z okręgu nr 3. Niezależnie od wyników 21 października, gdy opadną już wyborcze emocje proponuję usiąść przy „okrągłym stole” i razem grać do jednej bramki odkładając wszystkie żale i pretensje.

Myślę że powinniśmy się zjednoczyć pod jednym wspólnym znakiem jakim jest herb naszego miasta i odstawić na bok partyjne
i polityczne ambicje.

Życzę Państwu trafnych wyborów i zachęcam do udziału w niedzielnym głosowaniu

Paweł Majkowski

redaktor naczelny

 

Updated: 19 października, 2018 — 5:57 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOBYŁCZANIN Frontier Theme