ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOBYŁKA MOICH MARZEŃ”

UDOSTĘPNIJ W:

19 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Kobyłka Moich Marzeń, zorganizowanego przez redakcję Naszego Kobyłczanina oraz Koło Kobyłkowskie Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.

Kobyłka Moich Marzeń – to nie tylko motto naszego konkursu plastycznego, ale również bardzo ważny temat dla nas dorosłych, szczególnie dla tych, którzy planują, myślą o inwestycjach, dla tych, którzy mają wpływ na rozwój naszego miasta i dla tych wszystkich, którzy kochają to miejsce. Mamy nadzieję, że wasze projekty marzeń uda się zrealizować. Tego Wam i sobie życzymy, albowiem wszyscy chcemy żyć w takiej Kobyłce marzeń. George Bernard Shaw powiedział kiedyś: “Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć?”

{gallery}nasz/1/plast{/gallery}

 

Przypomnijmy: konkurs realizowany był w dwóch kategoriach wiekowych: pierwsza: klasy I-III oraz druga: klasy IV-VI.

Tematem było moje miejsce w którym żyję i chcę żyć czyli: “Kobyłka Moich Marzeń”.

 

W kategorii KL I-III

 III miejsce

Dominik Wyszyński z SP nr 3

 II miejsce

Karolina Sztajerwald z SP nr 2

 I miejsce

Alicja Sawicka z SP nr 3

 

W kategorii KL IV-VI

 III miejsce

Amelia Gerber z SP nr 3

 II miejsce

Anna Sędziak z SP nr 1

 I miejsce

Michał Wiak z SP nr 1

 

Łącznie nadesłano 26 prac, wszystkie zostały wyróżnione.

Organizatorzy serdecznie dziękują młodym artystom, ich rodzicom i opiekunom. Szczególne podziękowania dla p. Joanny Nowakowskiej z Zespołu Szkół nr 1 w Kobyłce, gdyż pod jej kierunkiem zostało wykonanych najwięcej prac nadesłanych na konkurs. Dziękujemy również Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobyłce za możliwość ogłoszenia wyników konkursu w Jej gościnnych progach.

Mamy nadzieję, że kolejne konkursy będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem. Następny już wkrótce. Czytajcie Naszego Kobyłczanina:)

 {jcomments on}

Updated: 21 grudnia, 2013 — 11:16 pm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOBYŁCZANIN Frontier Theme