KOBYŁKOWSKIE KOŁO MAZOWIECKIEJ WSPÓLNOTY SAMORZĄDOWEJ

UDOSTĘPNIJ W:

Mazowiecka Wspólnota Samorządowa prowadzi swoją działalność w kilkudziesięciu powiatach naszego województwa. Nasi działacze pełnią z wyboru mieszkańców ważne funkcje wójtów, burmistrzów, starostów oraz uczestniczą w kierowniczych strukturach rad gmin i powiatów.

Swoją działalność prowadzimy od 2001 roku.

W Powiecie Wołomińskim nasze stowarzyszenie liczy sobie już przeszło 400 członków. Posiadamy koła terenowe w niemalże wszystkich gminach powiatu.

Kobyłkowskie Koło Wspólnoty zrzesza w swoich szeregach już ponad 40 mieszkańców gminy. W ostatnich powiatowych wyborach Wspólnoty wprowadziliśmy jedną osobę do zarządu oraz dwóch członków do komisji rewizyjnej.

Po tych sukcesach przyszedł czas na wybory w naszym kobyłkowskim kole.

W okresie wakacyjnym wyłoniono nowy zarząd, który poniżej krótko prezentujemy.

Na dole od lewej: Renata Majewska, Beata Dąbrowska, Edyta Walczuk. Góra od lewej: Paweł Majkowski, Andrzej Szczechura, Hubert Gniadowicz, Marcin Sufczyński.

 

 

 Przewodniczący Paweł Majkowski 38 lat, żonaty, dwoje dzieci, inżynier informatyki, właściciel firmy informatycznej, wydawca Kobyłczanina. Działacz społeczny, przewodniczący Komisji Rewizyjnej Towarzystwa Przyjaciół Miasta Kobyłka, jest też członkiem Komisji Rewizyjnej kobyłkowskiej OSP.

 

Wiceprzewodniczący Andrzej Szczechura

60 lat, wykształcenie wyższe – inżynier, ukończone studia w zakresie: Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Zarządzanie Ochroną Środowiska oraz studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwo i Higiena Pracy,

żonaty od 1978 r. Żona Hanna, trzech synów: Michał – 34 lata, Jakub – 31 lat, Maciej – 28 lat, członek MWS od 2011 r.,

 

Sekretarz Edyta Walczuk, mgr prawa, od 17 lat związana jest z samorządem, ponieważ od początku pracuje w urzędzie m.st. Warszawy, w jednostce budżetowej zajmującej się planowaniem przestrzennym i rozwojem  miasta.

 

 

Skarbnik Robert Denis 52 lata, żonaty od prawie 30 lat z Małgorzatą, syn Piotr inżynier. Mieszkaniec Kobyłki od 1989r., wykształcenie wyższe (mgr administracji oraz geodeta uprawniony). Ponad 20 lat związany z administracją publiczną, inspektor w Wydziale Gospodarki Gruntami dawnego Urzędu Rejonowego w Wołominie, następnie 10 lat Naczelnik Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Wołominie, Kierownik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego w Kobyłce, obecnie Zastępca Wójta i Sekretarz Gminy Jadów. Działacz społeczny; prezes Akcji Katolickiej przy parafii Św. Trójcy w Kobyłce oraz członek Zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej przy Diecezji Warszawsko-Praskiej.

 

Beata Dąbrowska – całe życie związała z Kobyłką. Od trzech lat prowadzi działalność gospodarczą, Salę Bankietowo-Konferencyjną ”Aida” w Kobyłce. Jest matką trójki dzieci. W przeszłości przez wiele lat była przewodniczącą Rady Rodziców w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Kobyłce, działała także w Radzie Rodziców ZSP nr 3. Wierzy, że fakt, iż od urodzenia mieszka w Kobyłce pomoże w lepszym zrozumieniu potrzeb mieszkańców naszego pięknego miasta.

Renata Majewska – pedagog z wieloletnim stażem, wykładowca w szkole makijażu, stylizacji i charakteryzacji. Jej życiem jest harmonia i estetyka. Specjalizuje się w obszarze estetyki, stylistyki i wizerunku, zarówno w odniesieniu do zespołów jak i pojedynczych osób. Prowadzi szkolenia i warsztaty, dzięki którym zmienia się samoocena. Otwarta na spostrzeżenia innych, jednakże kierująca się w swojej pracy wyznaczonym celem, a nie wyłącznie panującymi modami.

 

Marcin Sufczyński 46 lat, żonaty, dwoje dzieci. Absolwent Szkoły Podstawowej nr 2 na Stefanówce (rocznik 1982). Wykształcenie wyższe, politolog. Pracuje w PGE w Centrum Dyspozytorskim w Wołominie. Wieloletni mieszkaniec Kobyłki (Stefanówka), a obecnie osiedla Turów.

 

Hubert Gniadowicz, menedżer w banku, lider strategicznych projektów, politolog i finansista, żonaty, 2 dzieci, mieszkaniec Kobyłki od urodzenia. Zwolennik restrykcyjnej polityki budżetowej oraz modelu samorządu otwartego na mieszkańców i ich inicjatywy.

 

Redakcja

 {jcomments on}

Updated: 1 października, 2013 — 11:10 am

1 Comment

Add a Comment
  1. Wszyscy na wybory 2018r. obiecują różne rzeczy ale nikt nie zajmuje się tematem odkorkowania miast Wołomina Kobyłki Zielonki A chodzi o ul Poniatowskiego w Zielonce o mini obwodnice Wołomina.My mieszkańcy nie chcemy posiekanych sloganów my chcemy tych rozwiązań ułatwiających życie w naszym powiecie. MIESZKAŃCY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOBYŁCZANIN Frontier Theme