Starostwo wyremontuje Ręczajską w Kobyłce

UDOSTĘPNIJ W:

 

Starostwo sfinansuje i przeprowadzi remont zniszczonej jezdni ulicy Ręczajskiej w Kobyłce – drogi biegnącej od trasy 634 do przejazdu kolejowego. Wykonamy roboty w tzw. długi majowy weekend, kiedy ruch jest znacznie mniejszy.

 

 

Weekendowe wymiany nawierzchni to wariant już wypróbowany przez Starostwo przy okazji remontu ulicy Wileńskiej w Wołominie.      

 

Będziemy frezować jednię, wyregulujemy studzienki, położymy nową nakładkę asfaltową na tej całej jednej z głównych ulic Kobyłki.

 

Roboty skoordynowano zgodnie ze skutecznie stosowną już zasadą  maksimum prac – minimum utrudnień dla mieszkańców.

 

W wyniku przetargu rozstrzygnięto, że prace na  nasze zlecenie wykona Bruk-Bud z Celestynowa za kwotę bliską 180 tys. zł. Najwyższa oferta złożona do Starostwa opiewała na ponad 369  tys. zł. .

 

Starostwo przygotowało organizację ruchu: zaplanowało objazdy ulica Leśną,  które zostaną odpowiednio oznakowane.  Przewidujemy czasowy ruch wahadłowy ulicą Ręczajską,  w czasie rozbiórki nawierzchni. 

 

Przepraszamy mieszkańców za konieczne utrudnienia. Chcemy aby były jak najmniej odczuwalne. Wg planów droga będzie gotowa w poniedziałek, 6 maja br.

 

Piotr Kaczorek, Rzecznik Prasowy Starostwa wołomińskiego

{jcomments on}

Updated: 25 kwietnia, 2013 — 7:47 am

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KOBYŁCZANIN Frontier Theme