ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOBYŁKA MOICH MARZEŃ”

19 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu Kobyłka Moich Marzeń, zorganizowanego przez redakcję Naszego Kobyłczanina oraz Koło Kobyłkowskie Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.
Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem Waszej wyobraźni i talentu plastycznego, a jednocześnie tak dojrzałego podejścia do tematu.

 

{gallery}2013/plast{/gallery}

Kobyłka Moich Marzeń – to nie tylko motto naszego konkursu plastycznego, ale również bardzo ważny temat dla nas dorosłych, szczególnie dla tych, którzy planują, myślą o inwestycjach, dla tych, którzy mają wpływ na rozwój naszego miasta i dla tych wszystkich, którzy kochają to miejsce. Mamy nadzieję, że wasze projekty, projekty marzeń uda się zrealizować. Tego Wam i sobie życzymy, albowiem wszyscy chcemy żyć w takiej Kobyłce marzeń. George Bernard Shaw powiedział kiedyś: „Widzicie różne rzeczy i pytacie: dlaczego takie są? Natomiast ja marzę o rzeczach, których nie ma i pytam: dlaczego by nie miały zaistnieć?”

Przypomnijmy: konkurs realizowany był w dwóch kategoriach wiekowych: pierwsza: klasy I-III oraz druga: klasy IV-VI.
Tematem było moje miejsce w którym żyję i chcę żyć czyli: „Kobyłka Moich Marzeń”.

W kategorii I KL I-III
III miejsce zajął Dominik Wyszyński z SP nr 3
II miejsce zajęła Karolina Sztajerwald z SP nr 2
I miejsce zajęła Alicja Sawicka z SP nr 3

W kategorii II KL IV-VI
III miejsce zajęła Amelia Gerber z SP nr 3
II miejsce zajęła Anna Sędziak z SP nr 1
I miejsce zajął Michał Wiak z SP nr 1

Łącznie nadesłano 26 prac, wszystkie zostały wyróżnione.

Organizatorzy serdecznie dziękują młodym artystom, Ich rodzicom i opiekunom. Szczególne podziękowania dla p. Joanny Nowakowskiej z Zespołu Szkół nr 1 w Kobyłce, gdyż pod jej kierunkiem zostało wykonanych najwięcej prac nadesłanych na konkurs. Dziękujemy również Ochotniczej Straży Pożarnej w Kobyłce za możliwość ogłoszenia wyników konkursu w Jej gościnnych progach.

Mamy nadzieję, ze kolejne konkursy będą cieszyć się równie dużym zainteresowaniem. Następny już wkrótce. Czytajcie Naszego Kobyłczanina:)

Updated: Listopad 27, 2013 — 10:45 am

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

KOBYŁCZANIN Frontier Theme